Tõusin siis üles ja panin kohvi hakama, siis vaatasin kella ja... kell oli 06.17.
Mees pärast ütles, et ma ikka päris pensionär juba, et nii unetu :)
Ühe diskokoti heegeldasin ka, koguaeg häda sellega kui tantsima minek siis suurt kotti ei taha kuskile toolipeale vedelema jätta ja sellist väikest ei ole, et käed vabad.
Kolm nööpi panin ka peale, et raha ja telefon tantsuhoos välja ei kukuks!
Mummukoti lõng: teiseringi poest Itaalia lõng Patons Sorbet 50g 75m ja kulus 9 tk
Diskokoti lõng: Wendy Pearl DK
Heegelnõel nr.4