26. aprill 2010

Mummud

Heegeldasin mummulise koti, mõnusa ja suure. Kott ise juba paar nädalat valmis aga sangasid ei saanud kuidagi tehtud. Mees tõi töölt nahka ja täna tegin sangad valmis.

Hommikul läks uni ära, keerutasin voodis ja mõtlesin omi mõtteid, no ei suuda mina sedasi lebada kui und ei ole.
Tõusin siis üles ja panin kohvi hakama, siis vaatasin kella ja... kell oli 06.17.
Mees pärast ütles, et ma ikka päris pensionär juba, et nii unetu :)

Vähemalt sain kotisangad valmis ja kell oli siis alles nats enne üheksat.


Ühe diskokoti heegeldasin ka, koguaeg häda sellega kui tantsima minek siis suurt kotti ei taha kuskile toolipeale vedelema jätta ja sellist väikest ei ole, et käed vabad.


Kolm nööpi panin ka peale, et raha ja telefon tantsuhoos välja ei kukuks!


Mummukoti lõng: teiseringi poest Itaalia lõng Patons Sorbet 50g 75m ja kulus 9 tk
Diskokoti lõng: Wendy Pearl DK
Heegelnõel nr.4

23. aprill 2010

Nipet näpet

Suuremate asjade vahele paar pisemat ka valmis.
Mattiasele kevadeks triibumüts uus, tal need kõrvad nii suured,
no ei seisa mütsi sees.
Kõik mütsid tõusevad üles :)


Koti heegeldasin ka, endale nii meeldima hakas tegemise käigus aga tegelikult
jälle kingituseks läheb.

Teen vist teise veel... hea telefon ja rahakott ja midagi väikest sisse visata!

Mütsi lõng: Gründl Four Seasons, Marthon Miro pool tokki
Varras nr.3

Koti lõng:Gründl Four Seasons, Sansiba. Kui palju kulus ei teagi täpselt, sest harutasin oma vana kootud topi üles ja läks korduv kasutusse :) umbes 3 tokki ma arvan
Heegelnõel nr.5

20. aprill 2010

Sirelilillat hingesooja

Johannal jälle hirmuskole köha, selline hinges kinni ragiseb, kudusin siis kiirelt ühe vesti teda soojendama. Mind võlus see palmikute kaar üleval ääres ja nii see vest valmis saigi.. umbes nädalaga jälle :)

Vesti õpetuse leidsin muidugi oma lemmikust kohast Garnstudio lehelt.
Enamuse oma kudumeid võtan sealt. Kudusin jälle varuga, et ikka kasvuruumi ka oleks
(tegelikult ei oska mina neid laste suurusi õigesti vaadata, ei taha et täpselt paras ka on, siis kohe väike).
Sirguvad nii kiirelt need pisikesed ja tahaks ju kauem kanda kui ühe kevade.

Johanna nüüd jookseb ja hüppab oma vestiga ringi nii et, kui selga juba proovib siis kas võib ikka kauaks jätta!
Lõng: Rowani Kid Classic, veidi alla 4 toki
Varras nr. 3

Ühe salli heegeldasin ka, Johannal lasteais kõigil kasvatajatel järjest sünnipäevad
ja kui ühele toredale kasvatajale tegin siis lasen aga järjest...

Lõng oli mingi tundmatu teiseringi poest ja silt oli ka juba küljest kulunud.
Heegelnõel nr. 4
Muster sama mis eelmisel roosakal sallil.