11. november 2012

"Kuldaväärt kudumid"Tere üle väga väga pika aja. Olen päris pika vahe siia teinud ja juba tunnen ise ka piinlikust aga see ei tähenda, et ma mitte midagi kudunud ei ole. Vahepeal muutsin oma pesapaikka ja kolisin pealinna ning siis see uus elukorraldus ja lastel harjumine uue kooli-lasteaiaga võttis nii palju mu energiat ja aega, et ei ole jõudnudki midagi pildile püüda ja siia postitada.
Kuid nüüd on valmis saanud üks kaua tehtud kaunikene ilus eestimaine raamat imeliste Stina Kase fotodega "Kuldaväärt kudumid"
 
 
kus ka paar minu kudumit koos juhenditega on sisse põimitud.
See minu jaoks võrratu projekt sai alguse juba eelmisel talvel kui minuga võttis ühendust Ingrid Selg Pegasuse kirjastusest ja küsis kas ma olen nõus ühe ilusa raamatu jaoks koostööd tegema, suured tänud sulle!!!  Alguses tundus see minugi jaoks üks uskumatu ettevõtmine ja mõtlesin, kas saan ikka hakama, just see kudumise kirjapanek on minu jaoks keerulisemaid asju aga hakama me saime!
 


Jäälille vest oli selline veidi lihtsam kudumine ja kirja panemine aga lihtsuses peitubki
selle võlu!


Romantilise booleroga nägin ma rohkem vaeva just selle kudumise kirja panemine oli minu jaoks suur eneseületus kuna tavaliselt ma koon ise suht nii nagu juhtub ja eriti täpselt ette isegi ei tea mis välja tuleb. See on nüüd küll selline pusimine kus lugesin silmi ja ajasin näpuga järge, et kõik täpselt üles kirjutatud saaks.


Valmis ta sai ja päris selline nagu ma ette kujutasin. Romantiline ja naiselik!


Selles ilusas raamatus on veel kaheteistkümne võrratu eesti naise kudumid nii, et kel huvi siis ruttu raamatupoodi ja üks kaunis kudumite raamat ongi riiulist puudu :)


Varrastel on veel üks kampsun mis juba varsti viimaseid silmuseid koob ja siis loodan siia pildile ka panna...
Mõnusat talveootust ja tänud külastamast!

4 kommentaari:

Ingi ütles ...

Väga kaunid mõlemad! Jäälille mustri tahan kindlasti kunagi järele proovida.

Eveli ütles ...

Mõlemad on tõesti ilusad - raamat olemas, nii et olen neid juba korduvalt imetleda jõudnud :)

Heli ütles ...

Minu pilku püüdis raamatus kohe just jäälill ja foto on ka nii eriliselt kaunis. Minu tuttav aga valis kohe välja boolero ja teatas, et sellist tal vaja ongi. Jõudu!

Anna ütles ...

Palju õnne publikatsiooni puhul! Nüüd loodan, et Sul on aega rohkem siia kirjutada ja meid oma tegemistega kursis hoida:).